DORUK S ile yolcularınızı eşsiz konforla, düşük yakıt gideri ile taşıyın, kazancınıza kazanç katın.

DORUK S, 9 metrelik uzunluğu, 35+1+1 ve isteğe bağlı 43+1+1 yolcu taşıma kapasitesi, bagaj hacmi ve yolcu konforu ile tüm dikkatleri üstüne çekerken, ekonomik yakıt tüketimi ve düşük bakım giderleri ile de işletmecisine kazanç sağlar. Arkadan motoru ve örme şasi yapısı ile DORUK S personel servisi ve turizm taşımacılığına, düşük işletme maliyeti sağlayarak hizmet verir.

EURO 5, 220 BG motor gücü, 816 Nm'lik tork değeri ve üstün çekiş performansıyla DORUK S, hem çok güçlü hem de çok ekonomik.

DORUK S’in bağımsız ön aksları ve havalı ön/arka süspansiyonları ile yol tutuşu ve sürüş konforu eşsiz. Havalı sürücü koltuğu, ergonomik ön panel ve yumuşak vites geçişleri ile sürücülerin yolculuk boyunca tüm konfor ihtiyacları düşünüldü.

DORUK S’de güvenlik üst seviyede. ABS ve ASR fren sistemi, ön ve arka disk frenler ve Retarder fren sistemi ile DORUK S’de yolculuklar üst güvenlik seviyesinde. DORUK S’nin tüm koltuklarında emniyet kemeri bulunur. Motor odası ve bagaj bölmesi yangın ikaz sistemi sayesinde istenmeyen kazalara anında müdehale etmek mümkün.

Copyright Ahmet Özfidan Otomotiv. Tüm hakları saklıdır.
Nt Bilgi Teknolojileri