​​DORUK T şehirlerarası ve turizm taşımacılığının kurallarını değiştiriyor! DORUK T, 10 metrelik kompak uzunluğu, 39+1+1 ve isteğe bağlı 43+1+1 yolcu taşıma kapasitesi, yüksek bagaj hacmi ve yolcu konforu ile tüm dikkatleri üstüne çekerken, ekonomik yakıt tüketimi ve düşük bakım giderleri ile de işletmecisine kazanç sağlıyor. Arkadan motoru ve örme şasi yapısı ile DORUK T büyük otobüslerin işlerini, düşük işletme maliyetler ile sektöre hizmet vererek yapıyor.

EURO 5, 220 BG motor gücü, 816 Nm'lik tork değeri ve üstün çekiş performansıyla DORUK T hem çok güçlü hem de çok ekonomik.

DORUK T uzun yolculuklarda bile keyifli ! Bağımsız ön aksları ve havalı ön/arka süspansiyonları ile DORUK T’de yol tutuşu ve sürüş konforu eşsiz. Havalı sürücü koltuğu, hız sabitleme sistemi , ergonomik ön panel ve yumşak vites geçişleri ile sürücülerimizin yolculuk boyunca tüm konfor ihtiyacları düşünüldü.

Sadece sürücülerin değil, yolcuların konforu da DORUK T de üst seviyelerde! DORUK T’nin tasarımındaki zarif güzellik, konfor ayrıntıları ile bütünleşti. Rahat ve geniş kadife kaplı yolcu koltukları, güçlü klima sistemi ve LED aydınlatma sistemi ile yolculara DORUK T evlerindeki konforu sunar.

DORUK T’de güvenlik üst seviyededir. ABS ve ASR fren sistemi, ön ve arka disk frenler ve Retarder fren sistemi ile DORUK T’de yolculuklar üst güvenlik seviyesinde. DORUK T’nin tüm koltuklarında emniyet kemeri bulunmaktadır. Motor odası ve bagaj bölmesi yangın ikaz sistemi sayesinde istenmeyen kazalara anında müdehale etmek mümkün. Geri görüş sistemi ve park sensörü ile geri manevralar çok güvenli. Kompakt uzunluğu ve mükemmel dönüş yarıçapı ile DORUK T en dar yollardan kolayca geçebilir ve rahat dönüşler yapabilir. Ayrıca karoser indirme sistemi ile vapur girişleri gibi yüksek zeminlerden kolayca giriş yapabilir.

DORUK T özellikle turizm sektörü için özel donanımlar ile üretilmekte olup bu özellikler araç içerisinde standart olarak sunulur. DORUK T, standart olarak sunulan LCD ekran ve DVD player, CD, MP3 player, mutfak üniteli buzdolabı, rehber (hostes) koltuğu, mikrofon sistemi ve paralel açılan bagaj kapakları ile turizm sektörünün hizmetine hazır.​

Copyright Ahmet Özfidan Otomotiv. Tüm hakları saklıdır.
Nt Bilgi Teknolojileri