Turizm ve kısa mesafe gibi özel VIP müşterilerin transferi ve seyahatleri için özel olarak tasarlanan Sultan MEGA VIP, 2+1 koltuk düzeninde ve toplamda  25+1+1 koltuk yerleşimi ile sunuluyor.

Sultan MEGA VIP, yolcuların seyahat konforunu arttırırken, araç sahibine de düşük işletme maliyeti ve düşük yakıt tüketimi ile kazanç sağlar.

Bagaj bölmesinde kullanılan özel ahşap yer kaplamasından, taban kaplamasına, özel tasarımlı yolcu koltuğundan, pileli perdesine, tavan aydınlatmasından, sürücü kokpitine kadar kullanılan tüm malzemeler VIP kalitesinde ve konforunda üretildi.

Sultan MEGA VIP’in yolcu bölümünde kullanılan renk uyumlu malzemeler, araç içerisinde uyumlu ve gözü yormayacak şekilde tasarlandı.

Özel tasarım deri ve kumaş kombinli şık yolcu koltukları, geniş diz ve omuz mesafesi ile yolcuların konforunu arttırarak, yolcularınızın seyahatlerini keyifle geçirmelerine imkan verir.

Yüksek tavan yüksekliği, geniş yolcu yaşam alanı, düz podyumsuz tabanı ve görüş açısını artıran geniş yan ve ön camlar ile yolculuklar VIP konforunda geçer. Güçlü kliması ve homojen ısıtma sistemi ile ister yaz, ister kış her hava koşulunda yolculuğun konforu en üst seviyede tamamlanır.

SULTAN MEGA VIP, hava süspansiyonlu ve 3 nokta emniyet kemerli sürücü koltuğunun yanı sıra özel malzeme tasarımlı sürücü mahali ile de göz dolduruyor. Konsol mahalinde kullanılan siyah ahşap kaplama, direksiyon ve vites kolunda kullanılan deri ve siyah ahşap malzeme kombini ile kaptanlarımız da VIP ayrıcalığından faydalanmakta. Geri görüş kamerası, navigasyon sistemi, MP3 çalar gibi araç içerisinde standart sunulan özellikler, sürücü mahalinde bulunan dokunmatik ekran ile kolayca kumanda edilebilmekte.

Güç ve performansta da fark atan Sultan MEGA VIP, güçlü motoru ve yüksek tırmanma kabiliyetiyle rampalarda rakipsiz.

Güvenlik donanımlarıyla da göz dolduran Sultan MEGA VIP’te, egzoz freni güvenli yavaşlamayı, ön arka disk frenleri, ABS ve tam havalı fren sistemi ile güvenli duruşu sağlar. Bunlara ek olarak, geri vites ikaz sesi ve geri görüş kamerası ile SULTAN MEGA VIP’te ekstra güvenlik sağlanır.

Copyright Ahmet Özfidan Otomotiv. Tüm hakları saklıdır.
Nt Bilgi Teknolojileri